Leave Your Message
010203
11 al
1les
0102

Rreth Nesh

Shandong Qihe Biotechnology Co., Ltd, është një nga prodhuesit kryesorë për substrate kërpudhash të specializuara të gatshme për fruta, të cilat përfshijnë një sërë varietetesh si shiitake, kërpudha goca deti, kërpudha king goce, mane luani etj. Si një korporatë e teknologjisë së lartë në nivel kombëtar e çertifikuar nga ISO22000 dhe GlobalG.AP, ne zbatojmë politikën më rigoroze të cilësisë për të siguruar cilësinë më të lartë. Ne gjithashtu zgjeruam filialet tona dhe fermat e kërpudhave në pronësi të tyre në Shtetet e Bashkuara, Japoni, Korenë e Jugut, Poloni, Spanjë, Gjermani dhe Francë pasi Qihe Biotech fiton një reputacion në të gjithë botën.

shikoni më shumë
E themeluar në
2000
Fabrikat e Brendshme
6
Filialet dhe fermat e huaja
20
Punonjësit
3000

+

Produkte të nxehta

Certifikimi ynë

1yhb
img (5)sx6
img (3)dfh
img (2)ukr
img (4)kpl
1yhb
img (5)sx6
img (3)dfh
img (2)ukr
img (4)kpl
1yhb
img (5)sx6
img (3)dfh
img (2)ukr
img (4)kpl
010203040506070809101112131415

Lajmet e fundit