Leave Your Message
010203
11ал
1 лес
0102

За нас

Shandong Qihe Biotechnology Co., Ltd е еден од главните производители на готови за овошје специјални супстрати за печурки кои вклучуваат голем број на сорти како што се шитаке, печурки од остриги, печурки од кралски остриги, лавовска грива и така натаму. Како високотехнолошка корпорација на ниво на нација, сертифицирана од ISO22000 и GlobalG.AP, ја спроведуваме најригорозната политика за квалитет за да обезбедиме највисок квалитет. Ги проширивме и нашите подружници и фарми за печурки во сопствена сопственост во Соединетите Американски Држави, Јапонија, Јужна Кореја, Полска, Шпанија, Германија и Франција бидејќи Qihe Biotech заработува репутација низ целиот свет.

Гледај Повеќе
Основана во
2000 година
Домашни фабрики
6
Прекуокеански подружници и фарми
20
Вработените
3000

+

Топли производи

Нашиот сертификат

1yhb
img (5)sx6
img (3)dfh
img (2)ukr
img (4)kpl
1yhb
img (5)sx6
img (3)dfh
img (2)ukr
img (4)kpl
1yhb
img (5)sx6
img (3)dfh
img (2)ukr
img (4)kpl
010203040506070809101112131415

Последни вести